„Minulý týždeň rozosievala ústredná vláda do krajiny najväčší chaos, aký táto republika zažila,“ skonštatoval neformálny orgán koaličnej moci Denníka N. Naznačuje nám toto vyjadrenie budúcnosť? 

„Taký zmätok s okamžitým vplyvom na konkrétne životy miliónov ľudí sa nepodarilo vyrobiť ani tým najneschopnejším a najskorumpovanejším vládam v časoch ich najväčších vládnych kríz,“ zverejnil Konštantín Čikovský v Denníku N.          Ak si toto trúfne napísať také dôležité médium ako je Denník N., tak to určite nebude len tak. 

Pán Čikovský napisal, že „predvolebné video Smeru, ktoré túto partiu zobrazuje ako bandu vrieskajúcich detí, sa zdá zrazu prorocké a primerané“ a zároveň verejnosť varuje pred tým, čo sa s ňou môže sťat ak verejnosť v priamom prenose pozoruje vládu, o ktorej nie je jasné, kto ju práve riadi, o čom vlastne rokuje, či práve rokuje, či sa na niečom dohodla alebo ešte nie, a čo to vlastne má byť, čo z toho pre koho vyplýva a dokedy to bude platiť.“

Čikovský daľej píše, že je ohrozený pocit bezpečia, keď „minulý týždeň to vyzeralo tak, že keby ministrov okamžite vymenil hocikto vyžrebovaný napríklad spomedzi primátorov a starostov alebo riaditeľov škôl, bolo by to lepšie.“

Vzápätí to ale všetko relativizoval a vyjadril sa, že to je aj tak stále lepšie ako Hlas alebo Smer. Oddovodnil to tým že podľa neho táto vláda „kradne oveľa menej“ (…oveľa menej? A to je koľko pán Čikovský?….)

Hlavným problémom všetkého čo sa deje je podľa Čikovského premiér Igor Matovič. „Čím neskôr odíde z funkcie premiéra, tým väčšie škody z toho bude mať krajina,“ hovorí Čikovský.  Navrhuje poslancom OĽaNO aby Matoviča vymenili a nahradili ho niekym iným. 

„Moc vymeniť Igora Matoviča majú poslanci OĽaNO. Je ich tak veľa, že ak politickým partnerom ponúknu namiesto neho iného premiéra, každý bude súhlasiť. Do termínu riadnych volieb sú ešte tri roky, za ktoré možno okolo nového premiéra alebo premiérky luxusne vybudovať novú politickú stranu so šancou znova vyhrať voľby,“ navrhuje Čikovský.  

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…