Niektorí ľudia majú pocit, že priberú aj z vody. Aj vám sa zdá, že neustále cvičíte, snažíte sa, tvrdo na sebe pracujete a výsledok nevidíte? Chcete mať krásne ploché bruško, ale neviete ako na to? Osvedčený a jednoduchý recept vymyslela výživová špecialistka Cynthia Sassová. Jej recept nazvala podľa seba „Sassy water“.

Tajomstvo Sassy vody s nízkym obsahom kalórií spočíva najmä v zabezpečení správnej funkcii tráviaceho traktu. Pomocou tejto vody tiež revitalizujete svoje telo a najmä prijímate potrebné množstvo tekutín. Predpokladá sa, že počas dňa by mal priemerný dospelý človek vypiť cca 8 pohárov vody. Aby prijímanie Sassy vody malo želaný efekt, je potrebné piť ju minimálne 4 dni.

Počas týchto štyroch dní je vhodné vysadiť sladkosti a tiež mastné jedlá. Vhodné je konzumovať ovocie a zeleninu, ktorá má vysoký obsah vody. Vďaka prijímaniu dostatočného množstva vody oslobodíte vaše telo od nadúvania, prípadne zápchy a iných problémov.

Čo budete potrebovať na Sassy vodu?
8 pohárov vody
1 čajová lyžička mletého zázvoru
1 čerstvá uhorka, nakrájaná na plátky
1 stredne veľký citrón, taktiež nakrájaný na tenké plátky
12 lístkov mäty

Postup je naozaj jednoduchý. Vodu spolu s ostatnými surovinami vložte do džbánu a nechajte v noci odležať v chladničke. Ráno vodu sceďte a pite poctivo celý deň. Ako ste si mohli všimnúť, suroviny pridávané do Sassy vody majú močopudný účinok, takže počas dňa budete asi častejšie chodiť na záchod. Vďaka tomu sa vaše telo prečistí, avšak zároveň ostane hydratované.

Ak sa rozhodnete pre Sassy vodu, odporúčame piť ju minimálne 4 dni. Po štyroch dňoch si zmerajte obvod pásu. Zaručene budete potešená skvelým efektom tohto jednoduchého receptu.

ZDROJ keepyourbody.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…