Asi každá žena, ktorá má deti vie, čo je to za pocit ak sa ako číslo volajúceho objaví číslo zo školy. Vtedy začne pracovať predstavivosť na stopäťdesiat percent a v hlave začnú vznikať scenáre toho, čo všetko sa mohlo stať. Niečo podobné sa stalo aj Ladye Hobsonovej, matke 8-ročného chlapčeka Brylana. Keď jej zazvonil telefón, ako sa sama vyjadrila, čakala všetko.

„„Čakala som všeličo. Väčšinou volajú rodičom, keď dieťa náhle ochorie. Ale rátala som aj s pozvaním do kancelárie riaditeľa, lebo pri deťoch nikdy neviete, čo vám pripravia,“ napísala Ladye na sociálnej sieti.

Keď sa však dozvedela, že v ruksaku jej osemročného syna našli mŕtvu veveričku, nemohla tomu uveriť, pretože to by jej nikdy v živote nenapadlo.

„Váš syn dostal chuť na mäsové pirohy z veveričky. A postaral sa o to, aby ste ich mali z čoho pripraviť,“ vysvetlila učiteľka, ktorá túto absurdnú situáciu brala veľmi z nadhľadom. Ladye nevedela čo robiť a ako zareagovať, pretože ju to úplne dostalo. Snažila sa vysvetliť učiteľke, že o tom naozaj nevedela a netuší, ako sa to mohlo stať.

Keď po poludní prišla Hobsonová pre svojho syna, on jej s plačom vysvetlil, že veveričku našiel cestou do školy a naozaj chcel ochutnať tie pirohy z veveričky, o ktorých ocko hovoril.

„Samozrejme, že som to neriešila a nehnevala som sa na neho. A na takúto večeru môže zabudnúť, nič také nikdy variť nebudem,“ napísala Hobsonová na sociálnu sieť.

ZDROJ: cbsnews.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…