Dcérky sú a stále budú pre svojich otcov princeznami, ktoré budú do konca života chrániť a bojovať za ne. Tak to proste v prírode a vo svete funguje. Samozrejme, nie všetci majú také šťastie mať milovaných otcov a zažiť s nimi momenty ako dievčatko so svojim oteckom na tomto videu.

Keď matka išla skontrolovať kuchyňu s presvedčením, že tam jej dcérka a jej milovaný manžel varia, zostala v šoku. Prvé čo jej napadlo bolo utekať pre svoj mobil, aby to mohla zaznamenať na video. Mami sú všeobecne tie citlivejšie, kedy stačí maličký podnet a ony sa hneď rozcítia. To bolo aj v tomto prípade pri pohľade na tento krásny obraz, na ktorý už asi nikdy nezabudne.

Otec s dcérkou namiesto toho, aby pripravovali na večeru dohodnuté palacinky spolu tancovali na pieseň Thinking Out Loud od Eda Sheerena. Dcérka s otcom boli pri tom v objatí a celý svet pre nich neexistoval. Tomuto sa povie tá práva láska. A čo pre vás zmaneá láska?

ZDROJ: youtube.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…