Práve sa stalo

Masové protivládne protesty, ohlásené na 17. novembra, už prinášajú prvé výsledky.

Masové protivládne protesty, ohlásené na 17. novembra, už prinášajú prvé výsledky. Matovič sa zosypal a od pondelka otvára kostoly, fitká a kiná.

1. A to doteraz vyplakával, aké máme strašné počty nakazených, ako to nejde a ako nemôže ani seniorov pustiť na poštu pre dôchodky, lebo to by bol zločin proti ľudskosti… Ohlásili sa protesty a odrazu už všetko ide. Hovorí sa tomu – strach. Strach z ľudí.

2. Dnešným rozhodnutím len potvrdil, že absolútne nie je dôvod na to, aby tu bol núdzový stav. Nie je dôvod na zákaz zhromažďovania. Nie je dôvod na to, aby sa vyhrážal ľuďom, že na nich pošle armádu a vodné delá.

3. Prečo by sa ľudia nemohli stretnúť vonku s rúškami, keď môžu byť spolu vo vnútri v plavárni či v kostole? Nech si už fakt nerobí srandu zo Slovákov. Okamžite zrušte zákaz zhromažďovania, pán premiéír!

4. Matovič zároveň potvrdil, že o opatreniach nerozhodujú žiadni odborníci. Jeho epidemiológovia predsa hovoria, že tu má byť tvrdý lockdown a že sa nemá nič otvárať, lebo príde apokalypsa.

5. No odrazu si máme na seba hodiť plavky a šupnúť sa do bazéna – lebo keď dávate kraula, tak vás ujo Covid nechá na pokoj. Keby si pán premiér aspoň po jazyku nešliapali.

6. Ak mu toto odklepli epidemiológovia, ktorí ešte pred pár dňami hovorili presný opak, znamená to, že o všetko rozhoduje len a len Matovič.

7. A odborníci len poslušne prikyvujú, pretože inak by ich vyšmaril z komisie a nakričal by na nich pred kamerami, že sú kuvici, bludári a sabotéri. Na pandemickej komisii musí byť fakt mimoriadne tvorivá atmosféra.

8. Ešte včera Matovič vyplakával, že máme rekordné čísla a Sulíka posielal kopať hroby. A dnes – všetko je alright, ľudia, radujte sa, množte sa. Je také krásne mať konzistentného premiéra… Ten chlap už nevie, kam z konopí.

9. Problém je len jeden. To, že Matovič otvoril kostoly, bazény a fitká, je len zastierací manéver. V stredu po protestoch zase všetko zavrie. Urobil to len zo strachu a akonáhle prestaneme tlačiť, zase tu spustí teror.

10. On nemá problém zmeniť svoj názor aj trikrát za deň. Jediné, čo chce, je odradiť ľudí od protestov. Ako kedysi Bismarck – cukor a bič. Cukrom sú otvorené fitká, bičom sú pripravené vodné delá a Naďova armáda.

11. Nepodarí sa mu to. V utorok sa ľudia musia prísť “poprechádzať” v čo najväčšom počte. A potom sa musíme pustiť do referenda a pokračovať v tlaku na vládu – ako vidíte, funguje to.

12. Matovič sa zo všetkého najviac bojí ľudí. Až sem počuť, ako sa trasie. On vie, že keď skončí, bude súdený. A odsúdený. Robí všetko preto, aby neskončil. Nepomôže. Poďme mu ukázať, že sa má čoho báť – že je nás dosť. Už v utorok. Tik-tak-tik-tak.

My prídeme 🙂

zdroj: Ľuboš Blaha

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…