Na svete sa nachádza mnoho nešťastných ľudí, ktorí sa svojím životom neuberajú tým správnym smerom. Nepracujú na svojom šťastí a radšej závidia tým úspešnejším alebo sa im dokonca pokúsia ublížiť.

Toto je spôsob, podľa ktorého sa dozviete, či sa toto nešťastie netýka aj vás.

Potrebujete:

 • Pohár
 • Vodu
 • 2 zápalky

Overenie:

 1. Pred tým ako začnete, zrelaxujte sa a vneste do seba pokoj. Spýtajte sa: „Sú vo mne stopy cudzorodej sily?”.

 1. Držte zápalku vo vzdialenosti približne 4-5 cm od povrchu vody v pohári presne v strede.

 1. Zatvorte oči a položte si rovnakú otázku. Nechajte zápalku spadnúť do vody.
 1. Po tom, ako sa hodená zápalka prestane pohybovať, zopakujte celý proces ešte raz.

Zápalky zaujmú určitú pozíciu, z ktorej sa dá určiť, či sa aj vo vás nachádza zlá energia. Často sú to tri základne rozmiestnenia – nedostatočný kontakt medzi nimi, dotyk alebo prekríženie. Každá z tejto kombinácie so sebou nesie špecifickú informáciu.

Najlepší je pre vás ten prípad, kedy sa zápalky vôbec nedotýkajú. Táto pozícia hovorí, že vaša vnútorná energia nie je nijako ovplyvňovaná vonkajšou mocou a starosti či bolesti majú čisto iba fyzický charakter. Ak máte nejakým spôsobom podlomené zdravie, je potrebné užívať lieky, piť bylinkové čaje a venovať sa fyzickej aktivite.

Dotyk zápaliek znamená, že ste pod vplyvom energie alebo sa na vás niekto uhrančivo pozrel. Mohli ste k tomu prísť vo verejnej doprave, počas hádky s rodinou či priateľmi, pri státí v dlhej rade plnej nervóznych ľudí a v podobných situáciách.

Prekríženie zápaliek hovorí o úmyselnom vyvolaní poškodenia. Miesto dotyku a prekríženia zápaliek vám naznačí energetické centrum, ktoré sa podrobilo najintenzívnejšiemu útoku zo strany nepriateľa. Na určenie tohto stredu je potrebné si vizuálne rozdeliť jednu zápalku na 6 častí a pozrieť sa, ktorá časť zápalky sa svojím koncom dotýka druhej (celej) zápalky.

Vonkajšia sila sa v tomto prípade odráža na vrchnej zápalke a úroveň poškodenia sa ukáže na zápalke, ktorá je položená pod ňou.

Úrovne vplyvu

 1. Úroveň

Ide o poruchu energetického centra vitality. Niekto sa snaží okradnúť vás o túžbu žiť. Čo sa týka vašich vnútorných orgánov, môžu byť napadnuté reprodukčné orgány a obličky.

 1. Úroveň

Tu už hovoríme o napadnutí centra sexuálneho styku. V tele sa toto zasiahnutie prejavuje v zlej funkcii hrubého čreva, pohlavných orgánov, močového mechúra a cievach dolných končatín.

 1. Úroveň

Vplýva na vaše postavenie v spoločnosti. Niekto sa snaží zničiť vašu autoritu, zakázať vám kontaktovať sa s druhými ľuďmi a radšej vás nechávajú osamote. Pri zasiahnutí tohto centra, sa často objavujú žalúdočné vredy, ochorenie pečene, žlčníka, tenkého čreva alebo pankreasu.

 1. Úroveň

Táto úroveň sa týka srdcového centra a vplýva aj na svet lásky. Jedná sa o zničenie rovnováhy vo vašom živote a chápania sveta. Človek sa nedokáže tešiť zo života, nedarí sa mu správne vybrať si partnera či priateľov a podpory od ostatných sa nedočká. V oblasti zdravia je ohrozené srdce, kardiovaskulárny systém a znížená imunitná funkcia.

 1. Úroveň

Ste človek, ktorý je imúnny voči vonkajším vplyvom a nepotrebujete vedieť všetko, čo sa na tomto svete udeje. Môžete trpieť ochorením pľúc, priedušiek, hltana alebo štítnej žľazy.

 1. Úroveň

Niekto cudzí sa snaží do vášho podvedomia vložiť svoj spôsob zmýšľania a plán na plnenie cieľov. Všetky vaše sily sú zbytočné a vaša snaha vychádza na zmar. V oblasti zdravia môže trpieť váš mozog a miecha, celkový nervový systém, regulácia hormonálneho metabolizmu a metabolizmu látok.

Vďaka tejto metóde zistíte, či vo vašom živote existujú ľudia, ktorí vám dokážu pokaziť nažívanie na planéte. Veľmi často sa nám totiž stávajú nepríjemné situácie a zažívame ťažké obdobia, ktoré ani nezávisia od našich činov či pasivity.

Prajeme vám, aby ste nikdy neboli bol vplyvom iných ľudí, ktorí budú s radosťou kontrolovať váš život!

zdroj: takprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…