K tomuto efektu je ideálna ryža. Tá je veľmi rozšírená vo východných krajinách a je využívaná nielen k jedlu, ale aj k omladeniu pleti pre ženy, ale aj mužov. Zrná ryže sú obohatené o kyselinu lanolínovú, ktorá je považovaná za najsilnejší antioxidant. 

Pleť bude vyhladená a hydratovaná. A práve preto sú kórejské ženy tak krásne a ich pleť je vypnutá, bez akné a dlho bez vrások.

Hlavnou zložkou tohto elixíru mladosti je ryža. Vyrobte si ryžový zábal, ktorý vašu pokožku omladí a vypne. Nenavštevujte drahé salóny krásy, plastické operácie a drahé lasery, aby ste spomalili starnutie, vyskúšajte tento prírodný produkt a budete nadšení. Ako takú masku vyrobiť?

Čo budete potrebovať:

  • Ryža tri lyžice
  • Med jedna lyžica
  • Mlieko jedna lyžica

Napustite pohár vody a nalejte ju do hrnca. Teraz do vody nasypte ryžou a dajte variť. Akonáhle sa ryža uvarí, preceďte ju a vodu nevylievajte. Ryža by mala byť rozvarená, potom do nej pridajte mlieko a med, suroviny dobre premiešajte. Teraz máte pripravenú výživnú masku, ktorú naneste na tvár a necháte ju pätnásť minút pôsobiť. Po pätnástich minútach pomocou vlhkej handričky alebo vatových tampónov odstráňte masku a umyte si tvár pomocou vody z ryže. Ak chcete dosiahnuť rýchlych a efektívnych výsledkov, použite masku aspoň trikrát týždenne. Ryža je veľmi lacná surovina, ktorú možno zohnať v každom obchode s potravinami. Odporúčame kupovať ryžu, ktorá nie je vo varných vreckách.

Takáto ryža je drahá, a navyše sa v nej veľmi často vyskytujú plesne.

zdroj: prosvet.cz

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Spôsob, akým zahrali 53 rokov starý hit, je fenomenálny! TOTO musíte vidieť!

V roku 1965 sa duo Simon a Garfunkel preslávilo singlom, ktorý sa…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Slováci na toto veľký POZOR: Nebezpečný vírus v telefónoch! Ľudia kvôli tomu prišli o stovky eur

Vírus Joker sa objavil v niektorých mobilných aplikáciách. Môže ukradnúť nielen kontakty…