Domorodí Američania verili, že každého človeka v živote vedie určité zviera, ktoré mu dáva nadprirodzenú moc. Vaše zviera si jednoducho určíte podľa dátumu narodenia. Dnes vám predstavíme 12 zvierat z indického horoskopu, ktoré ovplyvňujú charakter človeka.

Vydra (20.1.-18.2.):
Ľudia, narodení v týchto dňoch sú sprevádzaní vydrou. Sú veľmi trpezliví, vytrvalí a disciplinovaní. Ich talent je vždy spojený s ambíciami a sú to dôslední zamestnanci. Nenávidia neúctu a ľudí, ktorí klamú, pretože oni sami sú veľmi lojálni. Ich šťastný deň je utorok, číslo 19 a farba fialová, takže sa ho nebojte zakomponovať do interiéru a šatníka.

Vlk (19.2.-20.3.):
Títo jedinci sú nezávislí a chcú byť sami. Aj tak si však vedia založiť rodinou, len potrebujú priestor na rozmýšľanie. Sú čestní a veľkorysí. Vždy sa snažia o úspech, ale nepoužívajú triky a podvod. U iných ľudí nedokážu vystáť aroganciu. Ich šťastný deň je štvrtok, číslo 3 a farba červená.

Sokol (21.3.-19.4.):
Kľúčovým znakom charakteru týchto ľudí je, že sú odhodlaní, silní a nebojácni. Farby ich mysle sú fascinujúce. Sú veľmi pracovití a vždy majú veľa energie. Dokážu robiť veľa vecí naraz, a preto nenávidia pomalých a lenivých ľudí. Ich šťastný deň je piatok, číslo 21 a farba čierna.

Bobor (20.4.-20.5.):
Ľudia vedení týmto zvieraťom sú jemní, priateľskí a dobrotiví. Milujú stretnutia s priateľmi a radi so všetkými komunikujú. Vždy radi pomôžu, aj zadarmo. Nenávidia hrubých ľudí a tých, ktorí sú závislí od virtuálneho sveta, pretože oceňujú živú komunikáciu. Introverti sú medzi nimi zriedkaví. Ich šťastný deň je pondelok, číslo 18 a farba šedá.

Jeleň (21.5.-20.6.):
Ich hlavnými charakteristickými črtami je energia, mobilita a ostražitosť. Sú to ľudia, ktorí radi podstupujú risk, sú odhodlaní a odvážni. Dosahujú vysoké ciele, či už v osobnom živote alebo v kariére, kde sa nachádzajú na najvyšších priečkach. No sú príliš temperamentní a občas reagujú príliš prudko. Ich šťastný deň je utorok, číslo 11 a farba biela.

Ďateľ (21.6.-21.7.):
Takýto ľudia sú prefíkaní v dobrom slova zmysle a majú dobrú intuíciu. Majú taktiež výborné analytické schopnosti a sú dobrými psychológmi, no občas sú príliš tvrdohlaví, čo niekedy hrá proti nim. Radi sa nachádzajú v centre pozornosti, no nikdy si nikoho k sebe moc nepripustia. Neznášajú, keď ich niekto klame, alebo je voči nim neúctivý. Ich šťastným dňom je nedeľa, číslo 29 a vínová farba.

Losos (22.7.-21.8.):
Ľudia narodení v tomto období vždy kráčajú s dobou a majú skvelý vkus. Sú kreatívni, inteligentní a veselí. V robote, podnikaní a politike sa im vždy darí, pretože si vždy ľahko nájdu spoločný jazyk s druhými ľuďmi a jednoducho ovplyvnia ich myšlienky. Majú radi vo všetkom poriadok. Ich šťastným dňom je piatok, číslo 6 a farba tyrkysová.

Medveď (22.8.-21.9.):
Medzi silné stránky týchto ľudí možno zaradiť priamočiarosť a odvahu. Sú vášniví, občas krutí a veľmi hrdí. Tvrdo pracujú, no občas sú leniví. Neexistuje zlatá stredná cesta. Sú vyberaví a nároční vo vzťahu k ostatným. Ich šťastným dňom je pondelok, číslo 23 a farba oranžová.

Havran (22.9.-22.10.):
Havran dal týmto ľuďom skvelý zmysel pre humor a vytrvalosť. Sú veľmi spravodliví a ostatných si vždy vypočujú. Sú veľkorysí, no poznajú svoje hranice. Vždy sa snažia zarobiť viac a priniesť všetko do domu.  Nechápu ľudí, ktorí majú radi drámu a problémy. Nenávidia, keď sú na nich kladené vysoké nároky. Ich šťastným dňom je sobota, číslo 14 a farba modrá a všetky jej odtiene.

Had (23.10-22.11.):
Múdrosť, odhodlanie a vášeň sú to, čím had obdaroval ľudí, narodených pod jeho ochranou. Každý krok je veľmi premyslený, hoci konajú občas veľmi rýchlo. Sú dostatočne aktívni a ľahko sa prispôsobia novým okolnostiam. Nenávidia podmanivých a hrubých ľudí. Ich šťastný deň je streda, číslo 9 a farba zelená.

Sova (23.11.-21.12.):
Títo jedinci sú tajomní, no veľmi očarujúci. Sú ambiciózni a silní. Pred každým rozhodnutím veľa rozmýšľajú, nechcú urobiť chybu. Nenávidia klebety a nikdy sa nepodieľajú na intrigách. Sú úsporní a vedia, ako hospodáriť s peniazmi. Ich šťastný deň je piatok, číslo 17 a farba hnedá.

Hus (22.12.-19.1.):
Rozumný, jemný a pokojný charakter. Toto sú hlavné kvality, ktoré majú ľudia narodení pod ochranou husi. Sú to rodinkárske tipy, majú vysoké intelektuálne schopnosti. Sú dobrotiví, ale zvyčajne sa zriedka otvoria ľuďom a ich najlepší priatelia sú príbuzní. Netolerujú hrubých a lenivých ľudí. Ich šťastný deň je nedeľa, číslo 12 a farba žltá.

Kedy ste sa narodili vy a aké je vaše totemové zvieratko? Sedí na vás charakteristika? Dajte nám vedieť.

ZDROJ:takprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…