Nie je žiadnym tajomstvom to, že ženy sa snažia docieliť dokonalosť. Na svedomí to má hlavne módny a kozmetický priemysel, ktorý šikovne núti ženy, aby sa snažili dosiahnuť krásny vzhľad a aby tak dokázali zaujať okolie.

Muži si však nikdy tieto drobné detaily nevšimnú a pozornosť smerujú hlavne na celkový vzhľad. Všímajú si parfum, ktorý používate, alebo typ spodného prádla, ktorý nosíte.  V dnešnom článku sa pozrieme na to, čo si muži všímajú na opačnom pohlaví.

Parfum:
Väčšina mužov súhlasí, že si všímajú ženský parfum. Niektorí si dokonca dokážu vôňu silno zapamätať a hneď priradiť ku žene. Avšak priznávajú, že sa im nepáči, keď žena používa priveľa parfumu, ktorý je príliš výrazný a silný.

Lak na nechty:
V tomto bode sa názory mužov rozchádzajú, lebo polovica si lak na nechty ani nevšimne a tá druhá zas tomu kladie pozornosť. Niektorí priznávajú, že si všímajú, či majú ženy nechty čisté a upravené, no ak náhodou nie sú, neberú to ako veľký problém. Taktiež nemajú radi svetlé a krikľavé farby a nechty, ktoré sú príliš dlhé. Naopak sa im páči francúzska manikúra a telové odtiene, to ich zaručene priťahuje.

Obočie:
Väčšina mužov priznáva, že nemajú radi, ak si ženy kreslia ich obočie a keď je prehnane hrubé. Avšak túto časť našej tváre si až tak nevšímajú, no zaručene ich priťahuje prirodzene upravené obočie, ktoré zjemňuje črty tváre.

Líčenie:
Muži nemajú radi svetlý makeup, nepáčia sa im krikľavé rúže a lesky na pery neprirodzených farieb, ktoré podľa nich nikdy nevyzerajú dobre. Riasy natočené dobrou špirálou, prirodzené obočie a pery jemnej farby sú jednoznačne veci, ktoré mužskú pozornosť vždy pritiahnu.

Riasy:
Niektorým sa páčia umelé riasy, ktoré podľa nich robia ženský vzhľad ženskejším, no na druhej strane mnoho mužov tvrdí, že to môže vyzerať neprirodzene, čo ich odpudzuje. Zdá sa, že to záleží najmä od kvality umelých rias, takže ženy, dávajte si pozor.

Vlasy neumyté jeden deň:
Muži si vo všeobecnosti nevšímajú tento problém, pokiaľ nie sú vaše vlasy enormne mastné. Ak ste si vlasy umyli deň predtým a stále vyzerajú sviežo a čisto, nie je v tom žiadny problém. Ak sú však viditeľne mastné, je čas na sprchu, pretože muži si to všimnú a nebude sa im to páčiť.

Pekné spodné prádlo:
Nájdite muža, ktorý by si nevšimol pekné spodné prádlo! Takže ženy, investícia do tejto oblasti sa vždy vyplatí.

Väčšinu mužov zaujme vaša neha a pozitívny postoj k životu. Všetky faktory, ktoré sme vyššie spomenuli, ovplyvňujú mužskú pozornosť ako celok. Ak napríklad má žena mastné vlasy, špinavé topánky, neupravené nechty a fajčí, muža nezaujme. Ak sa však u ženy objaví jeden alebo dva z týchto bodov, nie je dôvod panikáriť.

Rady by sme počuli mužský názor na túto tému. Nezabudnite napísať, čo si o tom myslíte a zdieľať tento článok s vašimi priateľmi.

ZDROJ brightside.me

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…