The map, 2013, based on 1.1 billion users

Policajti PMJ z Nitry počas nočnej služby získali poznatok od osoby konajúcej v prospech Policajného zboru, že v meste Nitra, niekde na Zobori má jazdiť vozidlo Škoda Superb combi, ktorého vodič má jazdiť bez vodičského preukazu a osádka v ňom má mať pri sebe drogy.

Následne keď policajti prechádzali Svätourbanskou ulicou spozorovali uvedené vozidlo, ktoré zastavovali svetelno zvukovým zariadením. Vodič vozidla pri obchodnom dome zastavil a bol vyzvaný, aby predložil doklady potrebné na vedenie a prevádzku motorového vozidla, načo vodič uviedol, že vodičský preukaz nemá. Následnou lustráciou bolo zistené, že 39 ročný vodič nie je držiteľom vodičského oprávnenia. K predloženiu totožnosti vyzvali tiež osoby, ktoré s ním boli v aute, pričom bolo zistené, že ide o 34 ročného muža a 35 ročnú ženu. Keď policajti vyzvali vodiča, aby preukázal povinnú výbavu vozidla začal sa správať nervózne, bol roztržitý, tak ho podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Pri otázke, či užil nejakú psychotropnú alebo návykovú látku uviedol, že je užívateľom pervitínu. V tom čase aj obaja spolujazdci povedali policajtom, že aj oni sú užívateľmi drog. Na miesto bola privolaná druhá policajná hliadka, ktorá vykonávala hliadke PMJ súčinnosť. Vodič policajtom uviedol, že v odkladacom priestore na strane vodiča má sklenenú fajku a plastové vrecko s obsahom bielej kryštalickej látky. Spolujazdec policajtom vydal plastové vrecko s obsahom zelenej sušenej rastliny a spolujazdkyňa vydala sedem zatavených striekačiek s bielou kryštalickou látkou, sklenenú fajku a tri plastové vrecká s bielou kryštalickou látkou.
Po príchode povereného príslušníka na miesto a po následnej konzultácii s prokurátorom bol vydaný súhlas k prehliadke vozidla. V aute bola nájdená čierna okrúhla kapsička na zips s obsahom bieleho priesvitného vrecka, ktorý obsahoval bielu kryštalickú látku. Policajti vodiča podrobili aj odberu biologického materiálu v nemocnici, ktorý vyšiel pozitívny na amfetamín a metamfetamín.
V danej veci bolo začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť.

ZDROJ: Polícia SR – Nitriansky kraj 

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…