The map, 2013, based on 1.1 billion users

Zdravotná sestra z kalifornského mesta Fresno vystupujúca pod menom Jessica M. zverejnila na Twitteri znepokojujúci príspevok o tragickom príbehu z jednotky intenzívnej starostlivosti, kde pracuje. V ňom posiela tvrdé slová rodičom 14-ročnej pacientky, ktorí zakázali personálu, aby ju intuboval.

Pacientka zomrela 15. augusta po deviatich dňoch boja s covidom-19. “Smrti sa dalo zabrániť, keby rodičia neodmietli intubáciu,” napísala Jessica na Twitteri a dodala, že držala dievčatko za ruku, hladila ho po vlasoch a krátko pred smrťou bezmocne sledovala, ako zomiera.

“Tešila sa, že pôjde na strednú školu a stane sa veterinárkou. Všetko bolo zbytočné. Myslím, že by sme ju zachránili, keby nám rodičia nezakázali intubovať ju,” poznamenala zdravotná sestra.

Rodičia zosnulého sú odporcami očkovania a všetko mohlo byť inak, keby využili bezplatné očkovanie. Podľa Jessicy pripravili svoju dcéru o celý život a jej sny. “V tú noc zomreli na oddelení štyria pacienti,” skonštatovala Jessica.

zdroj: TWITTER

 

Podobné články

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Horúca správa! Úrad verejného zdravotníctva: Povinné očkovanie je nevyhnutné!

Príkladom je návrat epidémií osýpok po 20 rokoch, ktoré boli zaznamenané na…

Slovenský lekár to už nevydržal a povedal to na rovinu: Politici, zrušte všetky opatrenia a prestaňte ľudí nútiť do očkovania!

MUDr. Slavomír Šuch je lekár internej JIS a urgentného príjmu v nemocniciach…

MIMORIADNE: Školy sa nakoniec v pondelok na celom Slovensku neotvoria!

BRATISLAVA 4. februára (SITA) – Únia miest Slovenska (ÚMS) vyzýva vládu SR…