The map, 2013, based on 1.1 billion users

Koncom uplynulého pracovného týždňa spozorovala hliadka bratislavskej pohotovostnej motorizovanej jednotky krátko po 23.00 h vozidlo Škoda Fabia, ktoré prechádzalo po Trojičnom námestí v smere na Vetvársku ulicu.

Nakoľko vozidlo prechádzalo zo strany na stranu, policajti sa rozhodli predpísaným spôsobom toto vozidlo zastaviť a vodiča podrobiť kontrole.
✅Vodič však po spozorovaní policajného vozidla začal unikať vo vysokej rýchlosti a na opakované výzvy k zastaveniu nereagoval. Pri prechádzaní zákruty na Ametystovej ulici nezvládol riadenie, zišiel mimo vozovky a vozidlo skončilo v jarku. Následne policajti vodiča podrobili dychovej skúške, ktorá skončila s pozitívnym výsledkom – nameraná hodnota ukazovala 1,01 mg/l alkoholu (2,1 promile a z medicínskeho hľadiska stav ťažkej opilosti). Vodič bol na mieste obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na policajné oddelenie, pričom k zraneniu iných osôb pri tejto udalosti nedošlo.
✅Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí v tejto súvislosti 38-ročný Ivan V. občan Ukrajiny. Vec sa realizovala v tzv. „super rýchlom“ konaní.
⚠️Alkohol v žiadnom prípade za volant nepatrí! Jazdou pod vplyvom alkoholu sa nielenže dopúšťate priestupku či trestného činu, ale najmä ohrozujete svoj život a životy ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto opäť apelujeme na vodičov, aby alkohol alebo iné návykové látky pred alebo počas jazdy za žiadnych okolností nepožili.⚠️

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj 

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…