The map, 2013, based on 1.1 billion users
Poverený policajt Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava III dňa 06.04.2023 začal trestné stíhanie voči 61 – ročnému Bohuslavovi H. za prečin nebezpečného vyhrážania.
Podľa doposiaľ zistených informácií sa obvinený dňa 05.04.2023 v čase o 07:05 h vyhrážal fyzickou likvidáciou operátorke operačného strediska Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Menovaný zatelefonoval na linku 158, hovor operátorka prijala, na čo jej začal vulgárne nadávať, vyhrážať sa fyzickým útokom a zabitím.
Volania 61 – ročného Bohuslava H. trvajú od roku 2018, pričom niekoľkokrát denne zneužíval a blokoval tiesňovú linku 112, 150 a 158 bez udania dôvodu. Hovory mali vždy rovnakú legendu a to vulgárne vynadať operátorom.
Muž bol dňa 06.04.2023 zadržaný v mieste svojho bydliska po predchádzajúcom súhlase prokurátora a bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších procesných úkonov.
Za prečin nebezpečného vyhrážania bol 61 – ročný Bohuslav H. právoplatne odsúdený aj v roku 2018 Okresným súdom Bratislava I. a súčasne je stíhaný v ďalších dvoch trestných veciach a to za prečin nebezpečného vyhrážania. O pestrej kriminálnej minulosti vypovedá výpis z jeho registra trestov, už bol 7 krát právoplatne odsúdený za trestné činy a to ublíženie na zdraví, obmedzovanie osobnej slobody, vydieranie, krádež, útok na verejného činiteľa a nebezpečné vyhrážanie.
Súhrnná informácia z operačného strediska Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave o prijatých telefonických hovoroch na linku 158 od obvineného, ktorý túto linku bezdôvodne blokoval:
V roku 2021 bolo prijatých 3.820 hovorov, v roku 2022 bolo prijatých 7.028 hovorov a v roku 2023 bolo do 05.04. prijatých 3932 hovorov. SPOLU je to 14.780 hovorov.
Obvinenému 61 – ročnému Bohuslavovi H. hrozí v prípade preukázania viny pred súdom trest odňatia slobody až na tri roky.
Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…