Každá žena sa chce páčiť a vyzerať čo najlepšie. Pribúdajúcim vekom sa však začínajú objavovať vrásky a to žiadnu z nás nepoteší. Aj keď starnutie a vznik vrások zastaviť sa zastaviť nedá, možno ho podstatne spomaliť. A netreba na to ani žiadne drahé procedúry či prípravky.

V boji proti vráskam je totiž skvelým pomocníkom čajová lyžička. Teda masáž čajovou lyžičkou. Tu je návod, ako na to: Večer sa odlíčte tak, ako obvykle a naneste na pleť hydratačný krém, ktorý bežne používate. Čajové lyžičky pred procedúrou dezinfikujte alpou, alkoholom alebo iným, vhodným dezinfekčným prostriedkom.

Následne schlaďte lyžičky v studenej vode a priložte si ich na pár sekúnd na horné viečka. Toto opakujte aspoň 5x po sebe. Potom rovnaký postup zopakujte aj na spodných viečkach. Pokiaľ budete tento trik praktizovať pravidelne, zbavíte sa tak tmavých kruhov a vačkov pod očami. Okrem čajových lyžičiek ýrazne pri omladení pokožky pomôže aj olivový alebo šípkový olej.

Lyžičky ponoríme do oleja, priložíme ich ku kútiku oka a jemným masážnym tlakom prechádzame smerom na okraj oka pod obočím. Rovnaký postup zopakujeme aj nad obočím, od koreňa nosa po korienky vlasov, od kútikov úst smerom k lícam až po korienky vlasov. Túto olejovú masáž je vhodné dopriať aj krku, brade a ušniciam.

zdroj: sovkusom.ru

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…