Ľudia v tomto znamení sú usilovní, úctyhodný a príkladný. Aj keď sa na prvý pohľad zdajú úplne jednoduchí a ľahko prečítateľní, v skutočnosti sú pravým opakom. Hovorí sa o nich priam ako o dokonalých.

Reč je práve o ľuďoch narodených v znamení raka. Ako bolo už vyššie spomenuté, pôsobia úplne iným dojmom. Dokážu v sebe rozpútať ukrutnú vášeň a otvorenosť. Sú mimoriadne aktívni, ale nie veľmi prečítateľní. Čo sa týka rodinných vzťahov, rodina je na prvom mieste. Raci nikdy nezabúdajú na základné povinnosti a udržujú si stav oddanosti.

Niekto by povedal, že je toto znamenie priam totožné so znamením škorpióna, v oblasti vonkajšieho zjavu a pôsobenia na ľudí. Sú skvelými rečníkmi a vyžarujú obrovskú charizmu, rovnako ako škorpióni. Vynaliezavosť tohto znamenia nemá hraníc. V skutočnosti má toto znamenie veľmi veľa spoločného s pannou. Majú “superschopnosť” vidieť srdcom to, čo iní vidia len očami.

Medzi negatívne vlastnosti raka patrí napríklad extrémna urážlivosť. Je veľmi jednoduché človeka v tomto znamení uraziť čoilen gestom či pohľadom. Do skupiny negatív spadá taktiež to, že raci sú chytrí práve v tom, že dokážu človeku povedať presne to, čo chce počuť. Lichôtky však nie sú vždy na pravom mieste a častokrát je to čistá vypočítavosť.

Neocenia však klamstvo a podlé správanie. Ak náhodou zistia, že ste práve ten, ktorý sa ich snaží oklamať, vedia vás zo svojho života odstrániť veľmi rýchlo. Potrebujú jasnú budúcnosť a istú prítomnosť. Spoľah je na tieto osoby kedykoľvek a kdekoľvek.

Ak sa náhodou stanete ich vyvolenou, budú si vás hýčkať najviac ako to pôjde. Majú radi istoty a nevystupujú z komfortnej zóny. Takže ak si ukradnete ich srdce, je dosť možné, že vám zostane do smrti. Toto romantické znamenie vám zostane verné až do posledného dychu.

 

Podobné články

Slovák svojim nákupom poriadne rozosmial predavačku: Neuveríte, čo priniesol k pokladni!

Na stránke venovanej anonymným priznania zamestnancov obchodného reťazca LIDL sa nedávno objavil…

VEĽKÝ POZOR! Máte doma jednu z týchto 2€ mincí? Môžu mať hodnotu tisícov EUR!

Premýšľali ste niekedy nad tým, kde zohnať peniaze navyše napríklad na letnú…

Nahnevaný Slovák to už nevydržal a premiérovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ!

Nahnevaný Slovák to už nevydržal a posiela tvrdý odkaz súčastnej vláde! Aj ja som…

Na Úrade vlády začali po pokojnom proteste zvárať bránu! Pripravujú sa na najhoršie? (Video)

Už v nedeľu 15.novembra podvečer sa v Bratislave konal pokojný protest, kde…