Keď je zle, do karantény musia všetci. Platí to aj pre svetoznáme celebrity. Medzi štyrmi holými múrmi ale netrpia. Domáce väzenie totiž trávi vo svojich luxusných sídlach! Kam sa niektoré z hviezd zavreli?

Julia Robertsová (52)

Adresa: Malibu, Los Angeles, USA

Ako Pretty Woman našla lásku v náručí bohatého obchodníka Edwarda. V skutočnom živote je už osemnásť rokov vydatá za kameramana Daniela Modera (51), s ktorým vychováva 15-ročná dvojičky Hazel a Phinnaeuse a syna Henryho (12). Tí všetci sú teraz pod zámkom v Malibu.

George (58) a Amal (42) Clooneyovi

Adresa: Sonning, hrabství Berkshire, Anglie

Manželia majú k dispozícii hneď niekoľko nehnuteľností – oi. V Hollywoode či na Manhattane. Pán im však hovorí aj sídlo v Taliansku, tam ale kvôli alarmujúcej situácii ohľadom koronavírusy nechceli. Pre domáce väzenie si radšej zvolili honosné vidiecke sídlo v Anglicku, ktoré leží pri rieke Temža.

Demi Mooreová (57)

Adresa: Beverly Hills, Los Angeles, USA

Herečka a bývalá manželka Brucea Willisa (65) zostáva v bezpečí luxusného domu v Beverly Hills. Nehnuteľnosť z 50. rokov minulého storočia jej patrí už od roku 2003, o dva roky neskôr sa tam aj vydávala za Ashtona Kutchera (42). Šťastie im ale namiesto neprinieslo, v roku 2013 nasledoval rozvod … Teraz jej tam prevažne robia spoločnosť psi.

Kate Winsletová (44)

Adresa: West Wittering, Západní Sussex, Anglie

Hviezda Titanicu trávi karanténu v dome s ôsmimi spálňami, ktorý si kúpila v roku 2013. Spoločnosť v tak veľkom sídle robí oscarovej herečke manžel Ned Rocknroll (42) a tri deti – Mia (18), Joe (16) a Bear (6).

Russell Crowe (55)

Adresa: Nový Jižní Wales, Austrália

Filmový Gladiátor našiel azyl na ranči, ktorý sa rozprestiera na takmer 130 hektároch. K dispozícii tam má ihrisko na kriket a ďalšie na rugby, avšak relaxovať môže aj vo veľkom bazéne. „Už sme prekonali väčší s * ačky, aj toto zvládneme,“ odkázal fanúšikom s odkazom na obrie požiare, ktoré nedávno spustošili kus Austrálie a jemu strechu nad hlavou.

LULUX SVIETIDLÁ:

lulux