The map, 2013, based on 1.1 billion users

Policia vyšetruje tragickú udalosť, ktorá sa odohrala v Moravskom krase, kde dospelá žena a dve malé deti skočili do priepasti Macocha.

Incident sa stal včera okolo poludnia a polícia bola informovaná o páde troch osôb do priepasti. Identitu zosnulých potvrdili, ale konkrétne detaily odmietli poskytnúť. Podľa informácií sa jedná o približne tridsaťročnú ženu a jej dve deti vo veku dva a štyri roky.

Policajti na mieste vyšetrovali a zabezpečovali tela matky a jej detí. Miesto, kde sa udalosť odohrala, je voľne prístupné a nie je strážené. Po tragickom incidente tam zostal kočík a hračky. Policajti neskôr uzavreli aj prístup k Dolnému mostu a turistov odtiaľ vracali späť. Policajti v rámci vyšetrovania uzavreli priestor Macochy, čo ovplyvnilo aj turistickú prevádzku na mieste.

Portál Deník.cz uviedol, že žena mala pri skoku na hrudi mladšie dieťa, ktoré malo asi tri roky. Podľa webu sa samovražednému skoku snažil zabrániť personál neďalekej reštaurácie.

“Žena sedela s deťmi asi pol hodiny pred stánkom, kde predávam. Z kočíka vytiahla malé dieťa a držala ho. Súdiac podľa oblečenia to bolo malé dievčatko. Vedľa nej sedelo staršie, asi trojročné dievčatko. Neskôr som z Horného mosta počul veľmi hlasný detský plač a krik z diaľky. Potom vybehol čašník a ešte niekto ďalší. Kričal: Pani, nerobte to, nerobte to! A potom sa ozval ďalší krik. Myslím, že to bola žena, ktorá skákala. Keď som tam pribehla, na obzore bol len opustený kočík,” povedala neznáma, ktorá sa predstavila ako Olena.

Macocha, hlboká 138,4 metra, je najznámejšia priepasť v Moravskom krase a je súčasťou komplexu Punkvianskych jaskýň. Na jej dne sa nachádzajú dve jazierka – Horné a Dolné. Na Macoche sa už odohralo niekoľko podobných tragických udalostí.

zdroj: denik.cz, idnes.cz,

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…