A good-looking man getting a back massage lying down

Každý z nás zažil situácie, kedy sa nevinná vec prevrátila na niečo nečakané a zvrátené. Občas je to príjemné prekvapenie, občas nie. So všetkým čo nás v živote stretne, sa všetci pasujeme podľa našich pocitov a všetci sa na určité situácie pozeráme zo svojho vlastného uhla pohľadu.

Niečo podobné zažil aj 23-ročný Josh z Tonbridge v Kentu. Ako každý z nás občas pocíti, že potrebuje zrelaxovať alebo pomôcť s bolesťou chrbta, tak aj on sa kvôli tomuto rozhodol vyhľadať maséra. Preto sa klasicky objednal k miestnej masérke. To, čo sa tam však udialo určite nečakal.

Josh zaplatil 35 libier a masáž prebiehala ako tradične. Po 45 minútach si však masérka vypýtala ďalších 40libier. Josh si myslel, že je to len kvôli predĺženiu masáže, avšak celé to bolo úplne inak.

Ako sa Josh vyjadril, masérka z ničoho nič prešla z jeho hrudníka k jeho stehnám. Aj to si však mladý muž vysvetlil tak, že sú tam svaly, ktoré je potrebné rozmasírovať. Keď však prechádzala vyššie a dotkla sa jeho genitálií, muž zostal v šoku.

„Keď si začala hrať s mojimi genitáliami, vôbec som nevedel čo mám robiť,“ vyjadril sa. Josh však nepodľahol žiadnym vášňam a urobil to, čomu by sa asi mnoho mužov čudovala. Miestnu masérku ohlásil polícii a prípad je momentálne vo fáze vyšetrovania.

ZDROJ: virality1.tiscali.cz

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…