Stať sa rodičom je v našom živote veľkým krokom, ale predsa len jednoduchším ako stať sa dobrým rodičom. Astrológia dnes ponúka odpoveď takmer na všetko, výnimkou, preto nie je ani odpoveď na to či ste dobrým alebo zlým rodičom.

5 najlepších rodičov podľa zverokruhu:
Astrológia určila 5 najlepších alebo najvhodnejších adeptov na rodičov podľa znamenia v zverokruhu. Neznamená to však, že ak ste narodení pod iným znamením automaticky ste zlým rodičom. Ide len o to, že podľa hviezd ľudia narodení pod týmito znameniami bývajú zväčša najlepší rodičia.

Býk:
Býk získava prvé miesto v tomto rebríčku. Títo ľudia sú ako rodičia veľmi starostliví a zodpovední. Skvelí a oddaní partneri a správni rodičia, sú v rodine praktickými osobami, ktorí vyriešia akýkoľvek problém. Deti si z takéhoto rodiča vezmú zodpovednosť a vnútorný pokoj, ktorý vyžaruje.

Rak:
Ľudia narodení pod týmto znamením sú veľmi citliví a emocionálni, čo sa prejaví aj v ich výchove. Sú ako rodičia veľmi pozorní a záleží im na ich blízkych. Ich citlivá stránka je ale niečo, čo je plusom pre každú rodinu.

Lev:
Lev je aj v prírode symbolom vodcu, takisto aj toto znamenie je v rodine vodcom a hlavou rodiny. Ľahko vyriešia problémy, ktoré nastanú a svoje vodcovské schopnosti sa prenáša aj na deti. Má zmysel pre humor  a veselú povahu, preto je aj v ťažkom období pre deti oporou.

Váhy:
Váhy vedia vytvoriť stabilné a dobré partnerstvo, čo je predpokladom k dobrému manželstvu a teda aj skvelému prostrediu pre výchovu detí. Takíto ľudia nedokážu žiť v samote a preto si prítomnosť svojich blízkych vážia a venujú im všetok svoj čas.

Kozorožec:
Kozorožci musia mať všetko premyslené a dokonale zorganizované. V ich výchove musí byť disciplína a poriadok. Na všetko sa poctivo pripravujú a takýto poriadok ich partneri i deti často ocenia.

Ak sa vaše znamenie nenachádza medzi týmito piatimi, nelámte si s tým hlavu, základom je, že sa pre svoje deti snažíte robiť všetko, milujete ich  a i keď si to o vás hviezdy nemyslia, môžete byť dobrým rodičom.

ZDROJ: takprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…