Takýto darček jej fanúšikovia zrejme nečakali! Milovanie, na aké sme zvyknutí iba z porno filmov, mohlo celé Slovensko sledovať na internete. Video zaslal do médií neznámy anonym.

Andrea Verešová na tohtoročné Vianoce zrejme nikde nezabudne. Internetom totiž koluje šteklivé video, na ktorom má byť ona pri posteľných radovánkach. Modelka sa síce bráni, že na videu nie je ona a všetko je iba videomontáž, no ľudia si myslia svoje. Verešová sa rozhodla brániť a podala trestné oznámenie. Snaží sa dolapiť majiteľa videa a za informácie dokonca ponúka až 50 000 eur. 

Za poskytnutie informácií vedúcich k dopadnutiu páchateľa ponúkame 50 000 eur,” napísala Andrea Verešová v príspevku na sociálnej sieti. A pripojila na seba aj telefónne číslo a mail. Na videu je dvojica, ktorá je na nerozonanie od Andrei Verešovej a jej manžela Daniela Volopicha (56).

Fanúšikovia hneď diskutujú, či na videu je alebo nie slovenská modelka a dvojnásobná mamička. Niektorí ľudia si myslia, že na videu je práve slovenská topmodelka. Iní zase píšu, že si za to môže sama, keďže nikdy nemala problém vystavovať svoje obnažené telo na obdiv.

INTÍMNE ZÁBERY Z POSTELE SI POZRIETE >>>TU<<<

Zdroj: zena.pluska.sk / Foto: Instagram/andreaveresovaofficial

Zdieľajte tento článok aj medzi svojích priateľov.

Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video ? Pošlite nám ich!

Podobné články

Tento príbeh starenky zo seniorcentra trhá srdce: V samote čakáme na smrť

„Som sama a už nevládzem. Takto to nemá byť,” ozvala sa nám…

Slovák svojim nákupom poriadne rozosmial predavačku: Neuveríte, čo priniesol k pokladni!

Na stránke venovanej anonymným priznania zamestnancov obchodného reťazca LIDL sa nedávno objavil…

VEĽKÝ POZOR! Máte doma jednu z týchto 2€ mincí? Môžu mať hodnotu tisícov EUR!

Premýšľali ste niekedy nad tým, kde zohnať peniaze navyše napríklad na letnú…