Sahar Hardingová, bývalá členka britskej dievčenskej skupiny Girls Aloud, podľahla rakovine. Mala 39 rokov. V nedeľu to oznámili médiá.

Minulý rok Sarah Hardingová oznámila, že trpí rakovinou prsníka. Choroba sa rozšírila do ďalších častí jej tela.

“S hlbokým zármutkom sa dnes delím o správu, že moja úžasná dcéra Sarah zomrela,” napísala matka Sahar na Instagrame. “Mnohí z vás vedia o Sárinom boji s rakovinou a vedia, že bojovala od stanovenia diagnózy až do svojho posledného dňa. Dnes ráno pokojne zomrela,” dodala.

Speváčka už predtým povedala, že jej lekár povedal, že sa pravdepodobne nedožije tohtoročných Vianoc. Vo svojom životopise, ktorý vydala v marci, uviedla, že sa rozhodla oznámiť svoju chorobu v nádeji, že podnieti ostatné ženy, aby včas vyhľadali pomoc a nedostali sa tak do situácie, keď by po stanovení diagnózy bolo už neskoro, pripomína agentúra AP.

Skupina Girls Aloud, ktorú tvorí päť dievčat, vznikla v roku 2002 počas talentovej súťaže v televíznej šou a tešila sa úspechu až do svojho rozpadu v roku 2013. Prvý hit skupiny, pieseň Sound Of The Underground, sa na Vianoce 2002 dostal na vrchol britskej hitparády a udržal sa tam štyri týždne.

V nasledujúcich rokoch sa na vrchol rebríčka predajnosti singlov dostali ďalšie tri piesne skupiny Girls Aloud. Celkovo skupina predala viac ako štyri milióny nahrávok, uviedla agentúra AFP.

Po rozpade skupiny sa Harding objavil v niekoľkých filmoch a televíznych reláciách. V roku 2017 vyhrala reality šou Celebrity Big Brother, pripomína agentúra AP.

zdroj: AP, twitter, youtube

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…