Tragická správa o smrti mladého speváka Jozefa Rakytu zasiahla nielen jeho blízkych, ale aj jeho fanúšikov a širokú verejnosť.

Jozef sa preslávil v roku 2013 účasťou v tretej sérii speváckej súťaže Superstar, kde sa mu podarilo prebojovať sa až do semifinále.

Napriek tomu, že sa mu v tejto súťaži nepodarilo vyhrať, Jozef si získal množstvo priaznivcov svojím talentom a charizmou. Bol obľúbeným spevákom nielen v svojom rodnom meste Koš v okrese Prievidza, ale aj v celej krajine.

Jozef bol pre mnohých vzorom v tom, ako sa snažiť o svoje sny a nikdy sa nevzdať. Napriek tomu sa zdá, že sa sám nedokázal vyrovnať so svojimi vlastnými problémami. V pondelok ráno Jozef na svojom sociálnom profile zverejnil posledný príspevok, ktorým naznačil svoje zámery. Napriek snahe jeho priateľov a rodiny mu bohužiaľ nebolo možné pomôcť.

Jozefova smrť vyvolala vlnu smútku a odkazov súcitov od jeho fanúšikov a kamarátov. Jeho blízki si ho pamätajú ako úžasného človeka s veľkým srdcom, ktorý bol plný energie a života. Jozef pracoval v solárnom štúdiu v Prievidzi, kde bol veľmi obľúbený a uznávaný svojimi kolegami.

Svet stratil talentovaného speváka a vzor pre mnohých ľudí, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje sny. Jozefova smrť nás opäť pripomína dôležitosť starostlivosti o naše zdravie a psychickú pohodu, a to najmä v čase, keď sme pod veľkým tlakom.

zdroj: FB Joyko Archibald Witwicky

 

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…