Nosenie rúšok sa akosi pred pár týždňami stalo neodmysliteľnou súčasťou našich bežných outfitov.

Pričom výnimkou nie sú ani televízni moderátori a redaktori. Zlatica Puškárová by sa dokonca dala považovať za priekopníčku tohto zodpovedného prístupu, za čo jej niekoľkokrát zložil verejnú poklonu aj sám premiér Igor Matovič.

Televízia Markíza už nejaký ten čas pripravuje pre divákov špeciálne mimoriadne relácie, kde sa ako moderátori striedajú Michal Kovačič, Zlatica Švajdová Puškárová a Gabriela Kajtárová. Minulý týždeň Kajtárová privítala premiéra SR Igora Matoviča. Rozoberali nielen aktuálnu situáciu na Slovenku, ale dostali sa aj k téme nosenia rúšok. A práve vtedy si Matovič zaspomínal, ako to bolo na začiatku.

Práve v oblasti politiky sa blondínka cíti doslova ako ryba vo vode a málokto ju dokáže zaskočiť. Nedávno sa to však podarilo premiérovi Igorovi Matovičovi, ktorý ju počas špeciálnej relácie, venovanej koronavírusu, opakovane pochválil. Kým najprv predseda vlády zložil v priamom prenose Zlatici kompliment osobne, o pár dní neskôr svoje slová zopakoval pred jej kolegyňou Gabrielou Kajtánovou. Za všetko mohli rúška.

„Nosenie rúšok vlastne rozbehla vaša kolegyňa Zlatica Puškárová v tomto štúdiu. Dovtedy sa ešte na seba ľudia pozerali, že čo to niektorí majú. Pamätám si to, ako sme sa pred reláciou rozprávali. A ona povedala, nedáme si tiež rúška počas relácie? A nebudeme v tom smiešne vyzerať? Potom nám ich ponúkla, dala si ho ona, potom Marek Krajčí a potom som si ho dal aj ja a v priebehu pár dní to malo celé Slovensko,“ uviedol minulý týždeň v Koronavírus mimoriadna relácia Igor Matovič, čím manželku Patrika Švajdu mimoriadne príjemne šokoval.

Relácia, keď Zlatica prvýkrát navrhla nosenie rúšok aj pred kamerami, bola presne 13. marca, keď hostila vtedy ešte budúceho premiéra a budúceho ministra zdravotníctva. Zlatica však o tejto verejnej pocte vôbec nevedela. „Jej, tak to je milé. Ďakujem za poklonu, je to veľmi sympatické,“ reagovala blondínka a pokračovala.

„Jej, tak to je milé. Ďakujem za poklonu, je to veľmi sympatické,” znie radostná reakcia samotnej Zlatice na premiérove vyjadrenie, ktorú uvádza portál Pluska.sk. ,,Veľmi ma však teší, že to pán premiér opäť spomenul, takéto niečo sa mi od politikov 20 rokov nestalo. Ten moment bol veľmi silný. Nezabudnem naň. Ľudia to nechceli nosiť von, ani len smeti vyhodiť, a teraz sme v tom mali ísť pred kamery. Povedala som si, musíme to skúsiť,“ prezradila ostrieľaná moderátorka, ktorá zrejme za svoju kariéru nič podobné nezažila.

zdroj:pluska.sk

LULUX SVIETIDLÁ:

lulux

Napíšte komentár

Please enter your comment!
Please enter your name here