The map, 2013, based on 1.1 billion users

Tridsaťtriročnú matku 15-mesačného syna Alarrah Lawrenceovú našli v utorok ráno ľudia v austrálskom Rockinghame. Bola mŕtva. Podľa polície zomrela nešťastnou náhodou, keď sa prehrabávala v kontajneri, pošmykla sa a zostala visieť napoly vnútri, kde sa zrejme udusila.

Polícia uviedla, že na zázname z bezpečnostnej kamery je vidieť, ako Alarrahová zaparkovala svoje auto v blízkosti nákupného centra v utorok po pol druhej ráno. Mladá žena potom pristúpila ku kontajneru určenému na charitu, postavila sa na plastové vedro a začala prehľadávať darované oblečenie.

Čo sa stalo potom, nie je úplne jasné, ale podľa denníka West Australian sa matka pravdepodobne pošmykla a zostala hornou polovicou tela zakliesnená v kontajneri. Miestni obyvatelia ju tam našli až o piatej ráno, vtedy už bola mŕtva. Z koša na šaty jej viseli len nohy.

“Z nášho doterajšieho vyšetrovania vyplýva, že nejde o podozrivé úmrtie, osoba pravdepodobne zomrela v dôsledku nešťastnej náhody,” povedal seržant Andrew Elliott pre denník Daily Mirror. Dodal, že je veľmi pravdepodobné, že sa žena vo vnútri udusila.

“Nemôžem uveriť, že si odišila. Nedokážem vyjadriť slovami, ako veľmi som zničený. Budeš mi chýbať a želám si, aby som ti mohol ešte raz povedať, že ťa milujem, si moja spriaznená duša,” napísal na sociálnej sieti nešťastný priateľ zosnulej.

Jeden z miestnych obyvateľov povedal, že Alarrah často videli prehrabávať sa v miestnom smetiaku. Vzhľadom na to, že na ulici bolo často rozhádzané oblečenie, uviedla, že na mieste bola nedávno nainštalovaná bezpečnostná kamera a svetlo.

zdroj: thewest.com.au

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

MUDr. Lenka Doležalová: Mladá zdravotná sestrička umrela na koronavírus a zanechala tu mladú dcérku

Po smutnej správe o úmrtí mladej sestričky na Covid-19, napísala česká lekárka…

AKTUÁLNE! Rusko znovu varuje: Tí, ktorí dodávajú smrtiace zbrane na Ukrajinu, ponesú zodpovednosť!

Ruské ministerstvo zahraničných vecí v pondelok uviedlo, že tí, ktorí dodávajú smrtiace…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Požiar na covidovom oddelení si vyžiadal deväť obetí: Stav ďalších ľudí je kritický

KORONAVÍRUS: Požiar na jednotke intenzívnej starostlivosti si v Rumunsku vyžiadal deväť životov Najmenej…