The map, 2013, based on 1.1 billion users

Tridsaťtriročnú matku 15-mesačného syna Alarrah Lawrenceovú našli v utorok ráno ľudia v austrálskom Rockinghame. Bola mŕtva. Podľa polície zomrela nešťastnou náhodou, keď sa prehrabávala v kontajneri, pošmykla sa a zostala visieť napoly vnútri, kde sa zrejme udusila.

Polícia uviedla, že na zázname z bezpečnostnej kamery je vidieť, ako Alarrahová zaparkovala svoje auto v blízkosti nákupného centra v utorok po pol druhej ráno. Mladá žena potom pristúpila ku kontajneru určenému na charitu, postavila sa na plastové vedro a začala prehľadávať darované oblečenie.

Čo sa stalo potom, nie je úplne jasné, ale podľa denníka West Australian sa matka pravdepodobne pošmykla a zostala hornou polovicou tela zakliesnená v kontajneri. Miestni obyvatelia ju tam našli až o piatej ráno, vtedy už bola mŕtva. Z koša na šaty jej viseli len nohy.

“Z nášho doterajšieho vyšetrovania vyplýva, že nejde o podozrivé úmrtie, osoba pravdepodobne zomrela v dôsledku nešťastnej náhody,” povedal seržant Andrew Elliott pre denník Daily Mirror. Dodal, že je veľmi pravdepodobné, že sa žena vo vnútri udusila.

“Nemôžem uveriť, že si odišila. Nedokážem vyjadriť slovami, ako veľmi som zničený. Budeš mi chýbať a želám si, aby som ti mohol ešte raz povedať, že ťa milujem, si moja spriaznená duša,” napísal na sociálnej sieti nešťastný priateľ zosnulej.

Jeden z miestnych obyvateľov povedal, že Alarrah často videli prehrabávať sa v miestnom smetiaku. Vzhľadom na to, že na ulici bolo často rozhádzané oblečenie, uviedla, že na mieste bola nedávno nainštalovaná bezpečnostná kamera a svetlo.

zdroj: thewest.com.au

Podobné články

MUDr. Lenka Doležalová: Mladá zdravotná sestrička umrela na koronavírus a zanechala tu mladú dcérku

Po smutnej správe o úmrtí mladej sestričky na Covid-19, napísala česká lekárka…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Zamestnanec dopravného podniku zastrelil osem ľudí

Zamestnanec dopravnej spoločnosti zastrelil v stredu osem ľudí v meste San Jose…

ŠOK: Päť mladých mužov znásilnilo školáčku na cintoríne a fotografie zverejnilo na internete. Dievča sa zabilo

Belgickom otriasla samovražda 14-ročného dievčaťa, ktoré si vzalo život po tom, ako…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Muž zastrelil dve deti, tretie bojuje o život

Páchateľa zadržala polícia. V americkom meste Toledo v Ohiu strieľal muž na…