Podľa pradávnych povier sa musíte na svet narodiť sedemkrát, aby ste nakoniec dosiahli večnú spásu. Všetky tieto narodenia majú pomôcť vašej duši dozrieť a pripraviť sa na prijatie večného pokoja …

 

1. Študent

Je to prvé znovuzrodenie a druhé štádium života. Že sa nachádzate práve v tejto fáze zistíte tak, že nerobíte celý život nič iné, iba sa učíte. Máte pocit, že čokoľvek, čo sa vám prihodilo, vás má niečo naučiť. Prechádzate lekciami, zbierate skúsenosti. Hľadáte samých seba a vaše vzťahy sa začínajú kryštalizovať a formovať.

2. Objaviteľ

Druhé znovuzrodenie a tretej fázy života. Ste už dosť sebavedomý nato, aby ste objavovali nové veci a testovali svoje limity aj to, v čo veríte. Ste zvedaví, túžite po nových skúsenostiach a aj tie nepríjemné už dokážete zvládnuť na úrovni vyzretého človeka. Pred prekážkami nestrkáte hlavu do piesku, viete sa ťažkostiam postaviť tvárou v tvár a zúročiť každú životnú lekciu.

3. Milenec

Potom, čo ste v predchádzajúcich vteleniach objavili a spoznali samých seba, ste pripravení na lásku. Ste dostatočne zrelí nato, aby ste skvele dopĺňali s partnerom a zdieľali s ním dobré i zlé. Viete, že šťastie a spokojnosť musíte nájsť najprv v sebe a až potom môžete mať plnohodnotný vzťah. Partnera milujete, ale nemáte od neho nerealistické očakávania. Viete, že ak ste nespokojní, musíte zmeniť najprv seba.

5. Úspešný človek

Fascinujú vás veľké myšlienky a nové výzvy. Ste ochotní na sebe tvrdo pracovať a sprevádza vás úspech. Niektorým sa zdá, že máte skrátka šťastie, ale vy viete, že za tým šťastím je kus tvrdej práce. Neúspech vás neodradí, premýšľate pozitívne a kde iní vidia problém, vy vidíte riešenie.

6. Ten, čo dáva

V predchádzajúcich životoch ste sa toho veľa naučili a je čas to odovzdávať ďalej. V tomto štádiu života ste často v úlohe poslucháča. Rodina, priatelia i známi za vami prichádzajú, aby sa vám zverili a vedia, že im vždy dobre a múdro poradíte. V tomto živote sa naďalej učíte, ako sa zbaviť sebeckosti, ak vám ešte nejaká zostala.

7. Dokonalosť

V tejto fáze už život opúšťate, teda aspoň v takej podobe, ako ho poznáte. Vaša duša je zrelá, múdra, plná lásky a pripravená splynúť s vesmírom. Starosti už neexistujú, dosiahli ste skutočné spirituálnej porozumenie. V mysli nemáte žiadnu závisť a nenávisť, svoje pocity a myseľ dokážete dokonale ovládať. Ste pripravení dosiahnuť spásu a večný pokoj.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Napíšte komentár

Please enter your comment!
Please enter your name here