Práve sa stalo

Minister vnútra v utorok večer reagoval na protivládne protesty, ktoré sa konali počas núdzového stavu a zákazu zhromažďovania sa.

„Myslím, že v najbližších hodinách a dňoch bude ešte dosť priestoru na to, aby som sa vyjadril k dnešným udalostiam, k tomu, čo v tento deň v uliciach predvádzala Kotlebova ĽSNS, ale aj poslanec Fico, ktorý verejne zaujme už len vtedy, keď sa niekde objaví bez rúška,” uviedol na sociálnej sieti.

Dnes chcem povedať len jedno. Strávil som niekoľko hodín na operačnom centre Krajského riaditeľstva PZ BA. Videl som profesionalitu, zodpovednosť a chladné hlavy. Priamo tam a samozrejme, v teréne.
Tisícky ľudí vyšli v utorok do ulíc protestovať proti vláde Igora Matoviča (OĽANO) a opatreniam prijatým pre pandémiu koronavírusu, a to napriek platnému núdzovému stavu a zákazu zhromažďovania sa.
Policajtky a policajti, dnes ste ukázali, že si nezaslúžite len vďaku, ale aj uznanie a obdiv. Ďakujem Vám, že ste sa nenechali vyprovokovať osobami, ktoré chceli dnešný sviatok zneužiť na vyvolanie konfliktov. Ktoré mali potrebu do mikrofónov nadávať, burcovať, spochybňovať, obviňovať, konšpirovať, no zabudli na jedno. Ponúknuť riešenie.4
Viem, že mnohí z Vás by chceli, aby spomienka na 17. november 89 nemala takúto pachuť, no ja mám na konci dňa aj tak dobrý pocit. Cítim hrdosť na naše zložky a ešte raz Vám ďakujem.

zdroj: Roman Mikulec – minister vnútra SR

Podobné články

MIMORIADNA SPRÁVA: Premiér Matovič opäť pritvrdzuje: Neuveríte, čo čaká Slovensko!

Uviedol to premiér Igor Matovič včera v diskusnej relácií RTVS Sobotné dialógy.…

MIMORIADNA SPRÁVA! Premiér Matovič plánuje testovanie učiteľov, žiakov a rodičov približne každé 3 týždne

Celoplošné testovanie na Slovensku bolo mimoriadne účinnou zbraňou voči šíreniu koronavírusu. Takto…

MIMORIADNE: Plošné testovanie o dva týždne bude zrejme povinné. Toto nás čaká na Vianoce!

V nedeľnej diskusnej relácii V politike televízie TA3 to povedal predseda vlády…

Premiér Matovič plánuje cez Vianoce tvrdý lockdown, musí vidieť záujem Slovákov o masívne testovanie!

A je možné, že opäť bude nútené pod hrozbou zákazu vychádzania, nemožnosti…