Poslanec NR SR Milan Uhrík za stranu Kotleba – ¼udová strana Naše Slovensko (¼S NS) poèas tlaèovej besedy na tému: Predstavenie návrhu zákona zameraného na zlepšenie ochrany života nenarodených detí – zákon o obmedzení potratov na Slovensku. Bratislava, 25. apríl 2018. Foto: SITA/Branislav Bibel

Verejnosť získala po týždňoch čakania odpoveď, ako je to s testovaním a karanténou vicepremiéra Štefana Holého: hlavný hygienik Ján Mikas, priznal, že podpredsedovi vlády udelil výnimku. Výnimka však nenechala mnohých chladnými, vrátane europoslanca Milana Uhríka, ktorý sa k situácii vyjadril na Facebooku.

Ako to bolo s cestami vicepremiéra pre legislatívu nominovaného hnutím Sme rodina Štefana Holého do Veľkej Británie počas koronavírusových obmedzení? Otázka, na ktorú týždne nebola odpoveď, sa dnes vyjasnila.

Ani povinný test, ani 10-dňová karanténa. Vicepremiér Štefan Holý z koaličnej strany Sme rodina nemusel tieto opatrenia pri návrate z Veľkej Británie dodržať.

Vicepremiér Holý (Sme rodina) má výnimku na základe ktorej nemusí ísť po návrate z Británie na test ani do 10-dňovej karantény. „ĽUDÍ BIJE, PÁNOV KRYJE! Hygienik Mikas je riadna bábka. Doslova poskok papalášov, najmä Igora a zbohatlíkov od Kollárovcov,“ napísal europoslanec na margo zistení, že Holý má výnimku z nariadení hlavného hygienika a môže pendlovať medzi Slovenskom a Britániou v podstate neobmedzene, bez testov či karantény.

„Pán Holý z papalášskeho SME Rodina chodí do Británie súkromne za rodinou, a nie pracovne – reprezentovať štátne záujmy. Čiže žiadnu výnimku mať nemôže, len zneužíva svoje postavenie,“ povedal Uhrík.

Uhrík napísal, že strana, ktorá ho nominovala za europoslanca (Ľudová strana Naše Slovensko) podala na hlavného hygienika trestné oznámenie. „Skôr či neskôr sa aj on bude zodpovedať spravodlivosti,“ uzavrel europoslanec.

Celý status:

ĽUDÍ BIJE, PÁNOV KRYJE!

Hygienik Mikas je riadna bábka. Doslova poskok papalášov, najmä Igora a zbohatlíkov od Kollárovcov. Trestné oznámenie sme už podali, skôr či neskôr sa aj on bude zodpovedať spravodlivosti.

P.S.: Pán Holý z papaláškeho SME Rodina chodí do Británie súkromne za rodinou, a nie pracovne – reprezentovať štátne záujmy. Čiže žiadnu výnimku mať nemôže, len zneužíva svoje postavenie.

zdroj: Uhrík

Zdieľajte tento článok aj medzi svojích priateľov.

Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video ? Pošlite nám ich!

Podobné články

ROZPÚTANÉ PEKLO proti Matovičovi! Toto je najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

Slovák rozpútal PEKLO proti Matovičovi! Toto je najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách…

AKTUÁLNE: Prezidentka Čaputová podpísala nový zákon: Toto všetko bude zakázané!

Prezidentka SR Zuzana Čaputová podpísala viacero zákonov, medzi nimi napríklad aj zákon o…

Premiér Matovič: Počas sviatkov tvrdý LOCKDOWN, vychádzať sa bude môcť len s negatívnym testom

Premiér Matovič avizuje, že vláda schváli v najbližších hodinách či dňoch tvrdý…

Matovič má obrovský problém! Takáto masa protestujúcich obsadila celú ulicu, kde býva (Video)

Ľudia, ktorí nesúhlasia s politikou Igora Matoviča sa v sobotu stretli na…