Na sociálnych sieťach sa šíria fotografie sviečok, ktoré ľudia zapaľujú pred policajným inštitúciami na počet zosnulého generála Lučanského. Viacerí kritizujú, že k prejavu pamiatke malo pristúpiť aj ministerstvo vnútra a vyvesiť čiernu vlajku.

Pridáva sa aj Martina Lučanská, ktorá by aspoň takto chcela ešte prejaviť úctu svojmu zosnulému manželovi, o ktorom sa hovorí, že pozatváral skutočnú mafiu 90.rokov. S bolesťou napísala riadky na sociálnej sieti, ktoré venovala ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi

„Nemám silu sa vyjadrovať k momentálnej situácii o smrti môjho manžela, bez ktorého môj život stratil zmysel, a bolesť, ktorú držím v sebe, je natoľko ťažká, že len vďaka svojim deťom, ktoré sú mi v tejto chvíli najväčšou oporou, dokážem ustáť toto najťažšie obdobie môjho života. Netušila som, že to bude ten najhorší a zároveň posledný deň s ním. KÝM JA SOM MALA ZA CHRBTOM MIKULCOVE KOMANDO pri posteli môjho muža, V NEPRESTRELNYCH VESTÁCH A SO SAMOPALMI V RUKE, pán minister vnútra R. Mikulec sa zabával na chate v Martine na Martinských holiach, kde je do dnešného dňa. A tak sa pýtam sama seba to naozaj chcem tak veľa, aby niekto tak kompetentný, ako je minister vnútra R. MIKULEC v demokratickej krajine, ktorý zabezpečuje bezpečnosť a poriadok v nej mu bolo naozaj za ťažko vyvesit čiernu vlajku nad budovou ministerstva vnútra a vzdat mu tak účtu na počesť jeho pamiatke..???,“ kritizuje Martina Lučanská a tvrdí, že naposledy bola s manželom 29. decembra, teda deň pred jeho smrťou.

Komentár Luboša Blahu

Áno, presne to bolo potrebné – posielať komando so samopalmi k umierajúcemu chlapovi v bezvedomí. Lebo on bol to najväčšie ohrozenie Slovenska – ak by sa náhodou prebral, možno by svojej drahej žene povedal, ako ju ľúbi.

Mikulec:  Vyšetrovateľ žiadnym spôsobom neobmedzoval styk obvineného s rodinnými príslušníkmi

Pár minút po príspevku manželky Milana Lučanského reagoval aj minister Roman Mikulec, podľa ktorého sa tragédia stala živnou pôdou pre konšpirátorov a opozíciu.

V súvislosti s uctením si pamiatky bývalého policajného prezidenta minister vnútra tvrdí, že nedal žiadny zákaz uctiť si Milana Lučanského.

Vo vestibule prezídia bola pre príslušníkov PZ, pri fotografii generála Lučanského, k dispozícii kondolenčná kniha, kde mohli vyjadriť sústrasť. Sviečky rovnako horia pred budovou prezídia, kde vznikla aj fotka salutujúcich policajtov, povedal Roman Mikulec.

Zdroj: FB/Martina Lučanská
Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…