Práve sa stalo

Polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť, že nejaký Popradčan mal ukradnúť tri keksíky v potravinách a hrozí mu za to 15 rokov basy natvrdo, lebo je núdzový stav. A polícia to komentuje slovami – “stálo mu to za to?”. Toto je škandál!

1. Medzitým sa to snažili zmeniť – prikladám históriu úprav, ktoré použili v statuse. Zľakli sa, ale už je neskoro. Celý národ môže vidieť, že polícia sa dnes sadisticky vyžíva v tom, že bude zatvárať ľudí na drakonické tresty, aké nedostávajú ani vrahovia – za to, že ukradli keksík!

2. Odkedy nastúpila Matoviča vláda, polícia sa začala správať ako gestapo. A tu už končia všetky žarty. Čo má toto znamenať? Veď to je na odvolanie ministra vnútra. Aby sa polícia takýmto spôsobom vyhrážala verejnosti – že bububu, nekradnite keksíky, lebo pôjdete na 15 rokov sedieť?

3. Čo si o tom má myslieť bežný občan – že prejde ako chodec na červenú a pôjde na desať rokov do basy? Alebo že sa nedajbože pôjde 17. novembra prejsť na Hodžovo námestie a dajú mu doživotie? Toto je odkaz slovenskej polície, ktorá má pomáhať a chrániť?

4. Matovičovi siloví ministri sa vyhrážajú, že na ľudí pošlú armádu a vodné delá. Médiá im už pripravujú zámienku, keď už vopred dehonestujú celé protesty, akože každý, kto sa tam objaví, musí byť zákonite násilník a extrémista.

5. Ruku na srdce – na Matoviča je úprimne nahnevaná polovica Slovenska, bežní obchodníci, čo prišli o živobytie, bežní robotníci, ktorých prepustili, bežní seniori, ktorých terorizuje… a týchto chce všetkých onálepkovať ako extrémistov? Násilníkov? A potom pošle armádu a budú ľudí zatvárať? Ako pri keskíkoch? Na 15 rokov?

6. Obyčajné zastrašovanie. Ale presne to robí polícia, odkedy nastúpila k moci Matovičova vláda, aj vo vzťahu k opozícii. Od rána do večera počúvame od Matovičových poslancov, ako si po nás príde NAKA, ako máme šúchať nožičkami, vykrikujú po nás, že klop-klop a smejú sa, ako nás zavrú. Ešte raz – toto odkazuje vláda opozícii.

7. A polícia plní pokyny. Na záťahy sa chodí spolu s novinármi liberálnych plátkov. Zločinci, ktorí sa priznajú, behajú po slobode – len musia ukazovať prstom na tých, čo im predhodia.

8. Tak to robil aj súdruh Berija, akurát kajúcnikov zväčša po procese popravil – títo Sklenku aj Mákoa zrejme nechajú žiť a ešte im možno vybavia aj novú identitu v Kanade. Všetko preto, aby mohli zničiť opozíciu. Osobitne Smer.

9. Jeden prípad je obzvlášť nechutný. Bývalý sudca David Lindtner. Neprevinil sa ničím, len tým, že sa poznal s Kočnerom. Rovnako ako Sulík či Matovič.

10. Žiaden zločin, mal proste len zlého známeho. Sklenka si na neho niečo vymyslel a Lindtnera chceli zavrieť do vyšetrovacej väzby. Ale nemali v rukách nič, len ohováranie Sklenku, takže súd ho prepustil. To bolo pred pár mesiacmi.

11. Lindtner medzitým začal spolupracovať ako advokát so Smerom a pomohol aj mne, keď ma obvinili z extrémizmu, lebo som si dovolil napísať status, že socializmus priniesol aj dobré veci. Lindtnera som spoznal presne v tom čase – je to mimoriadne múdry a vzdelaný právnik.

12. Chytil sa toho a za pár týždňov bolo celé toto politické obvinenie, za ktorým stáli vládni politici ako Nicholsonová, rozdrvené na rešeto a polícia to musela s hanbou stiahnuť. Žiaden extrémizmus, to len vláda sa chcela zbaviť Blahu.

13. Nasledovala pomsta vládnej moci Lindtnerovi. Pred pár dňami ho súd poslal do väzby, kde ho môžu držať na samotke aj roky. Mučenie. Za to isté, čo pred pár mesiacmi, keď ho prepustili. Vtedy to nestačilo, no keď začal spolupracovať so Smerom – už to odrazu stačilo.

14. Neviem sa zbaviť pocitu, že Lindtner je vo väzbe len preto, že mi pomohol. Vládny valec ho za to zvalcoval. V takejto dobe žijeme. A mňa to fakt mrzí – David Lindtner má rodinu a deti. A Matovičova polícia sa zjavne nezastaví pred ničím.

15. Terorizujú opozíciu a vyhrážajú sa nám všetkým. Páchame vraj ideozločiny. Alebo nechajú zločincov, aby na nás ukazovali prstom. Aby sa vykúpili. Blahu a Fica budú naháňať za extrémizmus, prokurátor Honz sa vyhráža už teraz. Kotlebu sa už zbavili, na rade je Smer.

16. Na iných si vymyslia nejaké iné hovadiny, ktoré podhodia “kajúcnikom”. Presne ako za čias KGB. Zvyšok roboty urobia médiá – tie dokážu správnymi titulkami vytvoriť zločinca aj z Jána Pavla II.

17. A voči ľuďom je to to isté. Chcú ich zastrašiť, chcú ich terorizovať. Ak ideš protestovať proti vláde, označia ťa za extrémistu a diverzanta a pošlú na teba vodné delá.

18. Verejnosť sa musí neustále báť, takto to chodí v totalitách. A tak vysielajú signály – keď môže ísť niekto aj za keksík na 15 rokov basy, budeš riskovať čo i len malý priestupok? Veď si ťa vychutnajú. A ešte napíšu – stálo ti to za to?

19. Polícia sa premenila na nástroj Matoviča, aby zastrašoval národ. Terorizuje opozíciu, terorizuje bežných ľudí, terorizuje kritikov.

20. Asistujú v tom médiá, ktoré vlastnia oligarchovia, ktorí vlastnia vládnych politikov, ktorí vlastnia políciu. Kolobeh moci – na čele s vrchným klaunom Matovičom.

21. Milí páni policajti, milé dámy policajtky, jedna malá prosba. Mnohí z vás sú dobrí ľudia, máte rodiny, susedov, kamarátov, kolegov.

22. Mnohých z vás som učil a viem, že ste vzdelaní, čestní a veríte v spravodlivosť. Zamyslite sa nad tým, čo sa deje. Vy za to nemôžete. Vy ste len obete systému, ktorý tu roztočili tí hore.

23. Spomeňte si na vašich kolegov spred 31 rokov, ktorí dali prilby dole, keď proti nim stáli pokojní demonštrujúci. To isté urobili aj policajti v Taliansku, keď proti vláde protestovali ľudia. To isté robia policajti po celom svete, keď vidia, že v krajine nastupuje totalita.

24. Neubližujte ľuďom. Nevyhrážajte sa im 15-ročnými trestmi za keksíky. Neterorizujte opozíciu, nenechajte si do svojej roboty kafrať oligarchickými médiami. Nenechajte nám ukradnúť Slovensko. Prosíme. Nerobte to.

25. Ste správni chlapi, ste správne ženy. A ja verím, že sa postavíte zlu, tak ako ste sľubovali, keď ste vstupovali do radov polície. Vy viete, kto je to zlo. A nie, nie je to chudáčik, čo ukradol keksík… Proti zlu sa ide národ postaviť sedemnásteho novembra.

ŠÍRTE A ZDIEĽAJTE TÚTO VÝZVU, PRIATELIA, KÝM JE ČAS!

Podobné články

MIMORIADNA SPRÁVA: Premiér Matovič opäť pritvrdzuje: Neuveríte, čo čaká Slovensko!

Uviedol to premiér Igor Matovič včera v diskusnej relácií RTVS Sobotné dialógy.…

MIMORIADNA SPRÁVA! Premiér Matovič plánuje testovanie učiteľov, žiakov a rodičov približne každé 3 týždne

Celoplošné testovanie na Slovensku bolo mimoriadne účinnou zbraňou voči šíreniu koronavírusu. Takto…

MIMORIADNE: Plošné testovanie o dva týždne bude zrejme povinné. Toto nás čaká na Vianoce!

V nedeľnej diskusnej relácii V politike televízie TA3 to povedal predseda vlády…

Premiér Matovič plánuje cez Vianoce tvrdý lockdown, musí vidieť záujem Slovákov o masívne testovanie!

A je možné, že opäť bude nútené pod hrozbou zákazu vychádzania, nemožnosti…