Práve sa stalo

Matovičova sestra Zuzana sa najnovšie priznala, že pred minuloročnými prezidentskými voľbami pomáhala Štefanovi Harabinovi (63). Ten si spoluprácu s príbuznou premiéra pochvaľuje.

„Slušne sa opýtal, či by som nemohla občas dohliadnuť na jeho skupinu, súhlasila som a stala som sa tam jedným z moderátorov,”napísala na sociálnej sieti. Ponuka na spoluprácu mala prísť od jedného z členov tímu. Zuzana mala na starosti spravovanie statusov či komentárov od členov skupiny. S koncom prezidentských volieb sa skončilo aj jej angažovanie, aj keď si podľa vlastných slov Harabina váži. „Za jeho výnimočné právne vedomosti a preto, lebo ako jeden z mála je za priamu demokraciu,”objasnila a nezabudla štipľavo podotknúť, že kedysi malo takýto bod v programe aj OĽaNO, na čele ktorého stojí jej brat Igor.

Harabin pre denník Plus JEDEN DEŇ priznal, že Zuzanu registroval, no o jej príbuzenskom vzťahu s Matovičom netušil. „Veľmi ma teší, že ma podporovala v prezidentskej kampani. Svedčí to iba o tom, že sme z rovnakého názorového spektra, že ani v Matovičovej rodine nie sú všetci rovnakí a zrejme je tam tvrdé jadro, ktoré je takého zmýšľania a razenia ako ja.” Bývalý prezidentský kandidát doplnil, že oceňoval jej zanietenie.

Sympatie k Štefanovi Harabinovi však aj naďalej pretrvávajú: Pána Harabina si vážim za jeho výnimočné právne vedomosti a preto, lebo ako jeden z mála je za Priamu demokraciu, teda aby ľudia mohli mať v rukách väčšiu moc než ju majú teraz 1 krát za 4 roky pri voľbách, vysvetľuje. Aj samotný Harabin potvrdil pre Plus JEDEN DEŇ, že s Matovičovou sestrou spolupracoval. Bola seriózna v tom smere, že bola skutočne akčná, pracovitá a sršalo z nej presvedčenie tých názorov, ktoré hlásam ja, pochvaľuje si. Napokon prezradil aj to, že Zuzana ho dokonca volila aj v parlamentných voľbách: Ona nakoniec podporovala aj stranu Vlasť v parlamentných voľbách,” dodáva.

Podobné články

MIMORIADNA SPRÁVA: Premiér Matovič opäť pritvrdzuje: Neuveríte, čo čaká Slovensko!

Uviedol to premiér Igor Matovič včera v diskusnej relácií RTVS Sobotné dialógy.…

MIMORIADNE: PETER PELLEGRINI JE ZA POVINNÉ OČKOVANIE! Nenechajte sa oklamať!

“Falošný Peter Pellegrini je za povinne očkovanie. nenechajte sa oklamať!” pridala príspevok…

Anna Belousovová to už nevydržala a adresovala Kollárovi naozaj DRSNÝ ODKAZ! Boris, toto si prečítaj!

Boris, toto si prečítaj! Anna Belousovová to už nevydržala a na facebooku napísala…

Premiér Matovič sa obáva nespokojných Slovákov! Dostal opancierovanú limuzínu s nepriestrelnými sklami…

Hrozí mu nebezpečenstvo? Hoci premiér Igor Matovič (47) pôvodne ochranku nechcel, dnes…