K tomuto efektu je ideálna ryža. Tá je veľmi rozšírená vo východných krajinách a je využívaná nielen k jedlu, ale aj k omladeniu pleti pre ženy, ale aj mužov. Zrná ryže sú obohatené o kyselinu lanolínovú, ktorá je považovaná za najsilnejší antioxidant. 

Pleť bude vyhladená a hydratovaná. A práve preto sú kórejské ženy tak krásne a ich pleť je vypnutá, bez akné a dlho bez vrások.

Hlavnou zložkou tohto elixíru mladosti je ryža. Vyrobte si ryžový zábal, ktorý vašu pokožku omladí a vypne. Nenavštevujte drahé salóny krásy, plastické operácie a drahé lasery, aby ste spomalili starnutie, vyskúšajte tento prírodný produkt a budete nadšení. Ako takú masku vyrobiť?

Čo budete potrebovať:

  • Ryža tri lyžice
  • Med jedna lyžica
  • Mlieko jedna lyžica

Napustite pohár vody a nalejte ju do hrnca. Teraz do vody nasypte ryžou a dajte variť. Akonáhle sa ryža uvarí, preceďte ju a vodu nevylievajte. Ryža by mala byť rozvarená, potom do nej pridajte mlieko a med, suroviny dobre premiešajte. Teraz máte pripravenú výživnú masku, ktorú naneste na tvár a necháte ju pätnásť minút pôsobiť. Po pätnástich minútach pomocou vlhkej handričky alebo vatových tampónov odstráňte masku a umyte si tvár pomocou vody z ryže. Ak chcete dosiahnuť rýchlych a efektívnych výsledkov, použite masku aspoň trikrát týždenne. Ryža je veľmi lacná surovina, ktorú možno zohnať v každom obchode s potravinami. Odporúčame kupovať ryžu, ktorá nie je vo varných vreckách.

Takáto ryža je drahá, a navyše sa v nej veľmi často vyskytujú plesne.

zdroj: prosvet.cz

Podobné články

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

POZOR! Mikasov úrad varuje: Ak máte doma tento nebezpečný výrobok, okamžite ho vráťte do predajne!

Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR upozorňuje na nebezpečný výrobok – NABERAČKA NA…

POZOR! V tomto jogurte sa našiel rakovinotvorný pesticíd, výrobca ho sťahuje z trhu!

Spoločnosť Lactalis CZ, materská spoločnosť mliekarní Kunín a Klatovy, sťahuje z trhu…

Šéf navštívil jednu zo svojich kaviarní v prestrojení – To, čo počul od jednej zo svojich pracovníčok, úplne zmenilo jej život!

Deanna je matkou dvoch detí a pracuje v kaviarni. Jej život nie…